15 лютого, з нагоди 31-ї річниці виведення радянських військ з республіки Афганістан та вшанування пам’яті учасників бойових дій на території інших держав, за участі, передусім  Ніни Томчук, матері загиблого із с. Борсуки, голови Лановецької районної організації Української спілки ветеранів Афганістану Олега Довгалюка, воїнів-афганців та членів їхніх родин, учасників АТО, представників органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та громадськості району відбулись урочистості.
Учасники заходу поклали квіти до підніжжя пам’ятника полеглим в Афганістані землякам – Григорію Драбчуку, Віталію Найсику, Павлу Рудницькому та Павлу Томчуку, долучились до спільного молебню за їхні душі й душі тих, хто помер вже по закінченні війни в Афганістані, який відправив благочинний Лановецького благочиння ПЦУ о. Ігор Шаринський.
Зі словами вдячності до присутніх звернулася голова Лановецької районної ради Руслана Кушнір і наголосила, що священною є пам’ять про героїзм та мужність, який проявили при виконанні інтернаціонального обов’язку наші співвітчизники, заплативши при цьому найдорожчу ціну – своє життя.