Шановні краяни!

 20 лютого всією Україною ми вшановуємо подвиг Героїв Небесної Сотні. Цей День встановлено Указом Президента України   з метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року – лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України. Нашій нації довелося пережити багато жахливих подій, про які раніше не могли й подумати. Сумний початок 2014-го назавжди закарбується у серцях українців нестерпним болем…
За весь час протистоянь Київ став не просто столицею держави, а її серцем і душею. Київський Майдан об’єднав десятки тисяч українців з різних областей, районів, які пліч-о-пліч до кінця боролися за єдність, незалежність і справедливість. На столичному Майдані не було бідних чи багатих, сильних чи слабких, як не було і немає Сходу чи Заходу… Рівність і братерство – основна рушійна сила, яка підкорила Україну та весь світ.
Їх об’єднала українська земля та бажання жити у вільній країні. Ні кулі снайперів, ні гранати, ні нелюдська жорстокість не змогли перемогти цих людей. Вони гинули, та не здавались… У цій борні  на Майдані з’явилась ще одна сотня – Небесна. Кожен із них заплатив за свої переконання найвищу ціну – життя. І для нас є святим обов’язком гідно вшанувати Героїв. Щоб ми пам’ятали – хто і за що загинув. Щоб ми їх не зрадили.
Герої не вмирають!

Голова Лановецької районної                                     ради

                Руслана КУШНІР

Перший заступник голови Лановецької     районної  державної адміністрації           Олександр БАТОЖНИЙ