11 березня 2020 року у залі засідань районної ради відбулося публічне представлення головними розпорядниками коштів районного бюджету  інформації про використання бюджетних коштів за 2019 рік за основними бюджетними програмами та показниками, яке провела начальник фінансового управління Лановецької РДА Ірина Паламарчук.
У зазначеному заході взяли участь голова районної ради Руслана Кушнір, перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Батожний, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації в галузі освіти, охорони здоров’я, культури та соціального захисту населення.
Голова районної ради Руслана Кушнір інформувала про програми, головним розпорядником яких є районна рада. Зокрема акцентувала увагу, що у 2019 році профінансовано районну  цільову програму  оздоровлення та відпочинку  дітей  на 2019-2021 роки в сумі 434 860 грн, районну програму підтримки редакції Лановецького районного комунального радіомовлення на 2019-2020 роки в сумі 143 000 грн, програму фінансування  фонду Лановецької районної ради на 2017-2020 роки для надання одноразової грошової допомоги в сумі 184 000 грн, а також на організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності районної ради видатки з бюджету склали 2 526 000 грн.
Керівники структурних підрозділів райдержадміністрації в ході публічного представлення інформації про виконання бюджетних програм акцентували увагу на досягненні конкретних цілей, що є підтвердженням ефективної діяльності їх виконавців у відповідних сферах, належного рівня виконання наданих законодавством повноважень.
Підводячи підсумки, начальник фінансового управління Лановецької РДА Ірина Паламарчук подякувала всім за плідну роботу і висловила впевненість, що і в 2020 році усі планові завдання, визначені бюджетними програмами, будуть виконані.