14 березня – День українського добровольця

Вже втретє ми відзначаємо свято, яке має надзвичайно яскраве патріотичне забарвлення – День українського добровольця. Свято встановлено з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, посиленню суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих формувань.
І хоча це свято для нас нове, всі ми розуміємо наскільки воно є важливим. У непростий для країни час добровольці стали на захист держави. З самого початку збройного конфлікту на сході України, разом із військовослужбовцями Збройних сил України, зуміли зупинити розростання військової агресії загарбника та не допустити кровопролиття по всій українській землі.  Ви  – Герої України, які прийняли бій і вистояли.
Тож вітаємо усіх наших добровольців, земляків-волонтерів, військових! Висловлюємо щиру подяку кожному із вас, шановні добровольці Лановеччини,  за незламність бойового духу, приклад високої громадянської самосвідомості і самопожертви, яку ви поклали на вівтар нації і держави.
Бажаю міцного здоров’я Вам та вашим родинам,  благополуччя, залізної витримки у найскладніших ситуаціях, мудрих рішень, надійного тилу, нових перемог та мирного неба на нашій українській землі!

Слава Україні!
Слава українським добровольцям!

З повагою
голова районної ради                                                   Руслана КУШНІР