19 березня відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку, фінансів, бюджету та спільної власності територіальних громад (засідання проводив заступник голови комісії Ярослав Ратушко), в роботі якої взяли участь голова районної ради Руслана Кушнір, заступник голови Віталій Гресик, перший заступник голови РДА Олександр Батожний, заступник голови РДА Володимир Кравчук, начальник фінансового управління РДА Ірина Паламарчук.
Депутати Віктор Дарморост, Микола Доротюк, Ярослав Ратушко,
Олександр Суліма:
– узгодили проєкт порядку денного пленарного засідання двадцять дев’ятої  сесії районної ради сьомого скликання;
– схвалили нову редакцію Статуту комунального некомерційного підприємства «Лановецька центральна районна лікарня»;
– погодили затвердження розпоряджень голови районної ради та договорів про передачу міжбюджетних трансфертів Лановецькому районному бюджету на 2020 рік із Лановецького міського (111 000 грн.), Борсуківського (30 000 грн.), Молотківського (30 000 грн.), Ванжулівського (5 000 грн.) сільських бюджетів;
– внесли зміни до рішення районної ради від 05 грудня 2019 року № 701 «Про план роботи районної ради на 2020 рік» (згідно з якими перелік питань для розгляду районною радою у ІІ кварталі 2020 року доповнено пунктом 6 наступного змісту «Про оренду майна спільної власності територіальних громад сіл та міста Лановецького району»).
Постійною комісією підтримано проєкт рішення районної ради «Про оренду майна спільної власності територіальних громад сіл та міста Лановецького району» (щодо надання в оренду нерухомого майна органам державної влади, органам місцевого самоврядування, іншим установам і організаціям, діяльність яких фінансується за рахунок коштів державного або місцевих бюджетів, без проведення аукціону із розміром орендної плати 1 грн. за рік та наступним відшкодуванням витрат орендодавцю за спожиті енергоносії, а також щодо продовження без проведення аукціону дії договорів оренди нерухомого майна, укладених відповідно до чинного законодавства до вступу в дію нового Закону України «Про оренду державного та комунального майна» (01 лютого 2020 року); дане рішення діятиме до врегулювання Кабінетом Міністрів України питань передачі майна в оренду відповідно до положень Закону України «Про оренду державного та комунального майна» або прийняття районною радою нових регуляторних актів з цих питань.
Депутатами також схвалено внесення змін до районного бюджету на 2020 рік, зокрема: спрямовано 100 000 грн. на фінансування поточних і 100 000 грн. на фінансування капітальних видатків комунального некомерційного підприємства «Лановецька центральна районна лікарня» та 50 000 грн. на фінансування поточних видатків комунального некомерційного підприємства «Лановецький районний центр первинної медико-санітарної допомоги» – для здійснення профілактичних та протиепідемічних заходів з попередження поширенню коронавірусу   COVID-19.
Постійна комісія прийняла протокольне рішення, яким погодила встановлення надбавки за складність та напруженість у роботі в розмірі 25% посадового окладу з 01 березня 2020 року в.о. головного лікаря КНП ЛРЦ ПМСД Роману МАНЬКУ в межах фонду оплати праці підприємства і рекомендувала голові районної ради видати розпорядження з цього приводу та подати його на затвердження сесії районної ради.
З відповідних питань порядку денного інформували голова районної ради  Руслана Кушнір, начальник фінансового управління РДА Ірина Паламарчук, головний лікар КНП ЛЦРЛ Омелян Гулько, заступник начальника загального відділу виконавчого апарату районної ради Наталія Басок.