30 березня відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку, фінансів, бюджету та спільної власності територіальних громад (голова комісії Руслан Задерей), в роботі якої взяли участь голова районної ради Руслана Кушнір, перший заступник голови РДА Олександр Батожний, заступник голови РДА Володимир Кравчук, начальник фінансового управління РДА Ірина Паламарчук.
Депутати Сергій Гончарук, Микола Доротюк, Руслан Задерей, Ярослав Ратушко схвалили затвердження додаткового договору до Договору про надання міжбюджетного трансферту із бюджету Лановецької міської об’єднаної територіальної громади Лановецькому районному бюджету на фінансування поточних та капітальних видатків КНП «Лановецька центральна районна лікарня» для здійснення профілактичних та протиепідемічних заходів з попередження поширенню коронавірусу COVID-19 на 2020 рік від 17 березня 2020 року (в сумі 20 000 грн. –  для підвозу медичних працівників лікарні).
Депутатами погоджено внесення змін до районного бюджету на 2020 рік, зокрема: спрямовано 442 000 грн. вільного залишку бюджетних коштів загального фонду районного бюджету, що склався станом на 01 січня 2020 року, на фінансування поточних видатків КНП «Лановецька центральна районна лікарня» – для виплати заробітної плати працівникам лікарні (в рамках фінансування заходів районної програми фінансової підтримки КНП на 2019-2021 роки). Постійна комісія прийняла відповідне рішення з цього приводу.
На засіданні також розглянуто інформації КНП «Лановецький районний центр первинної медико-санітарної допомоги» від 26 березня 2020 року № 38 та КНП «Лановецька центральна районна лікарня» від 27 березня 2020 року № 374 щодо використання коштів, виділених на попередній 29-й сесії районної ради (19 березня 2020 року) для здійснення профілактичних та протиепідемічних заходів з попередження поширенню коронавірусу COVID-19.
З відповідних питань порядку денного інформували голова районної ради  Руслана Кушнір, начальник фінансового управління РДА Ірина Паламарчук, головний лікар КНП ЛЦРЛ Омелян Гулько.