Шановний Іване Григоровичу !!!

Лановецька районна рада щиро вітає Вас із 80-річним      ювілеєм!!!     У гарну весняну днину 6 квітня 1940 року у селі Шушківці Лановецького району запалала Ваша зірочка, а вже сьогодні – Ви спортивна легенда нашого Лановецького краю. Ви пройшли шлях від вчителя фізичного виховання у Білозірській середній школі з 1963 року до тренера комунальної установи Тернопільської обласної ради «Тернопільської обласної дитячо-юнацької спортивної школи із зимових видів спорту». Теоретичні основи спорту ви опановували в Івано-Франківському педагогічному технікумі фізичної культури та Тернопільському педагогічному університеті.
Сьогодні, Іван Григорович, Ви досвідчений тренер, який за роки
педагогічної та тренерської праці виховав цілу плеяду cпортсменів, які неодноразово підіймалися на найвищі сходинки п’єдесталу пошани від районних до всеукраїнських та міжнародних змагань. Ваші підопічні та їх спортивні досягнення – наша безмежна гордість і беззаперечна слава нашого
району.
Під вашим наставництвом відомими спортсменами  Лановецького району стали: вихованка Вербовецької школи Бабовал Ольга –майстер спорту України, рекордсменка світу з легкої атлетики; вихованці Великокуськовецької школи
Крук Сергій – чемпіон України із стрибків у довжину, майстер спорту України, призер чемпіонату Європи та Бригадир Руслан – майстер спорту з біатлону, член національної збірної України з біатлону, учасник Всеукраїнських і міжнародних змагань з біатлону; вихованець Ванжулівської школи Возняк Андрій – майстер спорту з біатлону, триразовий чемпіон Європи, учасник Всесвітньої універсіади студентів в Китаї.
Завдяки Вашому таланту вчителя показували хороші результати такі наші краяни, як Шевчук Павло (с.Білозірка) – чемпіон Тернопільської області у бігу на 1500 м., виступав на чемпіонаті України з легкої атлетики серед школярів у м. Київ; Макодрай Віталій ( с. Москалівка) – чемпіон Тернопільської області в бігу на 3000 м., виступав на першості України серед школярів у м. Києві; Драбик Ілля (с. Москалівка) – чемпіон Тернопільської області з бігу на 400 м., Романюк Іван (с.Шушківці) – призер Тернопільської області з бігу на 800 м., Тетяна Барва (с. Борщівка) – срібна призерка Тернопільської області з бігу на
100 м., рекордсменка району з бігу на 100 м., Флисник Назар – чемпіон Тернопільської області в бігу на 100 м., призер України в бігу на 100 м.
Кандидатами у майстри спорту України з біатлону стали : Рикун Ярослав (с.Москалівка), Стецюк Григорій (с. Білозірка), Івашук Володимир (с.Білозірка), Горносум Віталій , Горносум Володимир, Скакун Олег, Скакун Олександр, Бідний Андрій, Бойчук Олег( с. Білозірка), Бригадир Роман (с.Великі Кусківці) – багаторазові чемпіони України з біатлону, Віцентович Марія
(с. Москалівка), Стецюк Олена (с. Білозірка ), Бенедюк Віта (с.Оришківці), Баран Вікторія (с. Великі Кусківці), Гончук Ірина (с. Печірна), Драбик Богданка (с. Москалівка) – виступали на всеукраїнських змаганнях з біатлону та першості України з біатлону.
Чемпіонами Тернопільської області з настільного тенісу стали:
Подунайчук Марія, Негода Галина, Новик Віра, Федосюк Марія, Білосевич Ольга (с. Білозірка) призери області з настільного тенісу Макодрай Іван, Стецюк Григорій ( с. Білозірка).
Сьогодні під Вашим керівництвом роблять свої впевненні кроки у великий спорт юні жителі Лановецького району – вихованці
комунальної установи Тернопільської обласної ради «Тернопільської обласної дитячо-юнацької спортивної школи із зимових видів спорту» Драбик Давид, Драбик Іванка, Смолій Діана.
Ваша цілковита відданість та професійне ставлення до улюбленої справи, неймовірна працелюбність, яка викликає захоплення та безумовно заслуговує на повагу, ось уже більше п’ятдесяти років є орієнтиром для спортсменів та колег- тренерів району, області і всієї України.
У цей святковий день, Іване Григоровичу, насамперед хочемо побажати Вам міцного здоров’я, сили духу і наснаги для здійснення всього задуманого на довгі-довгі роки. Нехай усі Ваші учні досягають кращих результатів, виправдовуючи всі ваші старання.
Ви людина, яка зробила вагомий внесок у популяризацію та розвиток фізичної культури та спорту не лише у Лановецькому районі, але й далеко за його межами. Тож нехай людська шана буде подякою за працю, дружні привітання додадуть життєвої наснаги у скарбничку Вашої душі, а Боже благословення супроводжує Вас у житті!

З повагою
голова Лановецької районної ради                Руслана КУШНІР