06 квітня відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку, фінансів, бюджету та спільної власності територіальних громад (голова комісії Руслан Задерей), в роботі якої взяли участь голова районної ради Руслана Кушнір, перший заступник голови РДА Олександр Батожний, заступник голови РДА Володимир Кравчук, начальник фінансового управління РДА Ірина Паламарчук.
Депутати Сергій Гончарук, Микола Доротюк, Руслан Задерей, Ярослав Ратушко, Олександр Суліма погодили внесення змін до районного бюджету на 2020 рік, згідно з якими зменшено на 100 000 грн. капітальні та збільшено на 100 000 грн. поточні видатки комунального некомерційного підприємства «Лановецька центральна районна лікарня»: 50 000 грн. – на здійснення профілактичних та протиепідемічних заходів з попередження поширенню коронавірусу COVID-19 та 50 000 грн. – на придбання медикаментів для здійснення пакету медичних послуг в рамках укладеного договору між Національною Службою Здоров’я України і комунальним некомерційним підприємством «Лановецька центральна районна лікарня».
Постійна комісія прийняла відповідне рішення з цього приводу.
З питань порядку денного інформували начальник фінансового управління РДА Ірина Паламарчук, головний лікар комунального некомерційного підприємства «Лановецька центральна районна лікарня» Омелян Гулько, начальник відділу житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, інфраструктури та цивільного захисту РДА Василь Гудзь.