15 квітня 2020 року відбулося засідання колегії відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації в режимі онлайн на платформі Zoom, яке провів  начальник   відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Роман Зубрицький.
У роботі колегії взяли участь голова районної організації профспілки працівників освіти Богдана Вознюк, завідувач комунальної установи «Лановецький районний методичний кабінет» Неоніла Дзюба, члени колегії, керівники закладів загальної середньої освіти району.
На порядок денний були винесені три питання.
Методист комунальної установи “Лановецький районний методичний кабінет” Тетяна Паньків розповіла про учнівське самоврядування у закладах загальної середньої освіти району як засіб підготовки дітей до життя в умовах демократії.
Секретар-діловод групи господарського обслуговування навчальних закладів відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Анна Ліщук доповіла про результати проведення атестації педагогічних працівників у 2019-2020 навчальному році.
Начальник групи господарського обслуговування навчальних закладів відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Валентин Дзюба проінформував про стан організації харчування дітей у закладах загальної середньої освіти району в 2019-2020 навчальному році.
Щодо кожного із питань порядку денного, з врахуванням пропозицій та уточнень, колегією прийняті конкретні рішення.

Матеріал з офіційного сайту відділу освіти, молоді та спорту Лановецької районної державної адміністрації