Дорогі краяни!!!

Щиросердечно вітаємо Вас зі світлим та радісним днем – Воскресінням Христовим!
Зазвичай, у цей день всі збираються родинами, йдуть до  храму, святкують за сімейними традиціями, проте,  цього року  по-особливому зустрічаємо Великдень, адже повинні залишатися вдома. Переконані, що ми разом пройдемо цей шлях нинішніх випробувань терпляче, мудро, і кожен зрозуміє,що дотримуватись вимушених, але вкрай необхідних заходів безпеки необхідно, адже вони впроваджені виключно заради збереження здоров’я Вас та Ваших близьких, заради того, щоб ми усі змогли якнайшвидше повернутися до звичного ритму життя, наполегливої роботи, старанного навчання, вільного пересування країною, світом та у мирі і  спокої прийти до храму Господнього.
В цей величний і урочистий день бажаємо, щоб у кожному серці, мов у храмі, панували мир і радість, а Великдень приніс нову надію, непохитну віру в кращий завтрішній день, любов та злагоду. Бажаємо, щоб ніколи не залишало Вас і Ваших рідних Боже благословення, Господня ласка зігрівала, дарувала міцне здоров’я, приносила добро, радість та щастя!Бережіть себе і своїх рідних!З Богом у серці !
Христос Воскрес!
Воістину Воскрес!

Голова Лановецької                    Голова Лановецької  районної            районної ради                                  державної адміністрації
    Руслана КУШНІР                                         Василь БАДИЩУК