23 квітня відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку, фінансів, бюджету та спільної власності територіальних громад (голова комісії Руслан Задерей), в роботі якої взяли участь голова районної ради Руслана Кушнір, начальник фінансового управління РДА Ірина Паламарчук.
Депутати Сергій Гончарук, Микола Доротюк, Руслан Задерей, Ярослав Ратушко, Олександр Суліма погодили внесення змін до районного бюджету на 2020 рік, згідно з якими збільшено обсяги доходів та видатків загального фонду на 490 300,56 грн. (за рахунок субвенцій з державного бюджету на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами і на заходи з лікування хворих на цукровий та нецукровий діабет ). Кошти спрямовано:
– відділу освіти, молоді та спорту РДА в сумі 12 400,56 грн. (для виплати заробітної плати педагогічним працівникам, які здійснюють інклюзивне навчання);
– відділу житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, інфраструктури та цивільного захисту РДА в сумі 477 900 грн. (для закупівлі комунальним некомерційним підприємством «Лановецька центральна районна лікарня» препаратів інсуліну для хворих на цукровий та нецукровий діабет).
Постійна комісія прийняла відповідне рішення з цього приводу.
З питань порядку денного інформувала начальник фінансового управління РДА Ірина Паламарчук.