Дорогі матері Лановеччини!

Традиційно в кожну другу неділю квітучого травня українські родини відзначають День Матері. Це свято особливе та сповнене щирого почуття любові, глибокої вдячності і безмежної поваги до матерів.
Мама – це найдорожча і найцінніша людина для кожного з нас. Лише материнська любов огортає дитину, надихає її та супроводжує по життю з самого раннього дитинства і впродовж усього життя. У неї кожен прагне знайти спокій та розраду у важкі хвилини, отримати мудру пораду і надійну підтримку на життєвих дорогах. Саме у сім’ї, завдяки материнському вихованню, зберігаються і примножуються родинні звичаї та традиції, формується атмосфера високої духовності та моральності, патріотизму та любові до рідного краю.
Щира подяка Вам за велике серце, за ніжність і ласку, за безмежне терпіння, турботу та розуміння.
Велика вдячність матерям учасників АТО, які народили та виховали справжніх і вірних синів своєї Батьківщини –  Героїв України, які неймовірними зусиллями й навіть ціною власного життя, творять нову історію держави. Ваша стійкість є не меншим подвигом, ніж стійкість Ваших синів у бою.
Особливі слова подяки висловлюємо багатодітним матерям Лановеччини та всім жінкам, які взяли у свої сім’ї на виховання дітей-сиріт.
Бажаємо усім щастя, довгих років життя, душевного спокою, миру і добра, впевненості в завтрашньому дні. Нехай Ваша безмежна любов буде надійним оберегом, а мудрі поради та повчання залишаються головним дороговказом на нашому життєвому шляху. Нехай Господь винагородить Вас та Ваші сім’ї здоров’ям, а нашій державі дарує мир і єдність!
З повагою
голова Лановецької                  голова Лановецької  районної            районної  ради                                     державної адміністрації          Руслана КУШНІР                                           Василь БАДИЩУК