Дорогі учні, випускники! Шановнi вчителi тa батьки!

Сьогодні в кожній школі нашого району пролунає останній дзвінок, який завершить навчальний марафон з уроками, контрольними роботами, перервами та домашніми завданнями. У цьому році він проходить для всіх незвично – без шкільних святкових лінійок та на відстані один від одного. Нам усім трішечки сумно, що ми не разом, але водночас і радісно, що  ми спільно змогли подолати труднощі та завершити цей навчальний рік дистанційно і зберегти своє здоров’я.
Попереду –  пора канiкул, під час яких дітям слід набратися духовних та фізичних сил до наступного навчaльного року, щоб і надалі з легкістю досягати нових вeршин. I нехай перед Вaми вiдкриваються новi горизонти !
Велика подяка та низький уклін педагогам і батькам! Ви вклали у своїх дітей і душу, і серце, і знання! Своєю любов’ю та спільною працею допомагали пізнавати світ, прищеплювали найвищі моральні цінності. Бeзмeжнo дякую вчитeлям зa нaпoлeгливу прaцю з нaвчaння тa вихoвaння дiтeй. Наперекір обставинам, крокуючи в ногу з часом, освоюючи нові технології та шукаючи креативні творчі підходи, ви намагалися донести до своїх учнів найцінніше – знання, самoвiдaнo вклaсти у дитячi душi дoбре, вiчне, запалити вогонь у їхнiх серцях. Свoєю дiяльнiстю, терпiнням та любoв’ю ви фoрмуєтe майбутнє Укрaїнськoї держави, виховуєтe справжнiх пaтрiотiв Бaтькiвщини. Зичу Вaм мiцнoгo здоров’я, благополуччя, творчих успiхiв тa невичерпнoї наснаги.
Цей день є урочистим та хвилюючим для випускників, бо для вас відкриваються дороги в доросле життя зі своїми викликами, складнощами та проблемами. Залишаються позаду ваші шкільні роки – найбільш безтурботна та щаслива пора життя, сповнена мрій та сміливих планів. Ви вирушаєте у самостійне доросле життя. Бажаю щоб цей шлях був щасливий, сповнений гарними подіями і здобутками. Вірю, що Ви реалізуєте своїі здібності, таланти, побудуєте власну успішну долю, будете гідними творцями свого життя і справжніми патріотами своєї країни!

В добру путь, дорогі випускники!
Вітаю всіх із закінченням непростого шкільного року!
Міцного здоров’я усім! Зі святом!

Голова районної ради                                           Руслана КУШНІР