Сьогодні, 22 червня, свій 25-річний ювілей відзначає  Лановецький районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Саме у червні 1995 року року було прийнято рішення про створення установи.
У цей день привітати трудовий колектив Центру з ювілеєм прийшли голова районної ради Руслана Кушнір та голова районної державної адміністрації Василь Бадищук.
За  багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди 25-річчя спільною грамотою Лановецької районної державної адміністрації та Лановецької районної ради було нагороджено трудовий колектив Центру.
За 25 років своєї плідної роботи працівниками та соціальними партнерами зроблено чимало добрих справ, зокрема для  сімей учасників війни на сході України та родинам, які втратили на війні найрідніших людей. Постійно проводиться робота з людьми, які опинились у складних життєвих обставинах. Налагоджена співпраця з службами соціального спрямування, волонтерами та  громадськими організаціями. Працівниками установи здійснюються виїзні мобільні консультаційні зустрічі в сільській місцевості, організовуються та проводяться різноманітні заходи з усіма соціально незахищеними  категоріями громадян, які перебувають у складних життєвих обставинах.
Щиро вітаємо колектив Центру із 25-річним ювілеєм!