Шановні краяни!

16 липня 1990 року назавжди увійшло до історичного календаря України як важлива дата становлення нашої державності. Саме тоді Верховна Рада УРСР прийняла доленосний документ – Декларацію про державний суверенітет України, ухвалення якого стало потужним поштовхом до відродження української незалежності, засвідчило споконвічне прагнення бути господарями на своїй землі та чітко окреслило історичний вибір українців – творення самостійної демократичної правової держави. Цей документ  став правовим фундаментом для прийняття Конституції, формування вітчизняної законодавчої бази.
Сьогодні нам доводиться долати чи не найскладніші випробування за роки незалежності. На сході нашої країни українські військовослужбовці мужньо захищають її територіальну цілісність та суверенітет від агресивних зазіхань, що несе загрозу і виклик державності України. Переконана, що завдяки спільним зусиллям,  нашій єдності, безмежній та щирій любові до України  ми пройдемо усі випробування, відновимо своє право на цілісну і незалежну демократичну державу європейського типу.
Щиро вітаю всіх жителів району із 30-ою річницею прийняття Декларації про Державний суверенітет України! Бажаю вам міцного здоров’я, особистого щастя, благополуччя та нових здобутків!
Слава Україні! Героям Слава!

З повагою
голова районної ради                                         Руслана КУШНІР