04 серпня відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку, фінансів, бюджету та спільної власності територіальних громад (головував – Ярослав Ратушко), в роботі якої взяли участь голова районної ради Руслана Кушнір та заступник голови Віталій Гресик, заступник голови РДА Тетяна Важельська, начальник фінансового управління РДА Ірина Паламарчук, начальник відділу освіти, молоді та спорту РДА Роман Зубрицький.
Депутати Сергій Гончарук, Микола Доротюк, Ярослав Ратушко, Олександр Суліма:
– узгодили проєкт порядку денного другого пленарного засідання тридцятої сесії районної ради сьомого скликання;
– заслухали звіт про виконання районного бюджету та використання      резервного    фонду   районного бюджету за І півріччя 2020 року.
– погодили затвердження:
* розпоряджень голови районної ради;
* договорів про передачу міжбюджетних трансфертів Лановецькому районному бюджету на 2020 рік із Лановецького міського та  Білозірського сільського;
*  додаткового договору до Договору про передачу міжбюджетного трансферту із Лановецького районного бюджету до бюджету Лановецької міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік ( передано 50 000 грн. для оплати навчання дітей в музичній школі);
* додаткового договору до Договору про висвітлення діяльності Лановецької районної ради Тернопільської області Товариством з обмеженою відповідальністю «Редакція газети «Голос Лановеччини» на 2020 рік.
Також депутати розглянули та погодили внесення змін до районного бюджету на 2020 рік.
З відповідних питань порядку денного інформували голова районної ради  Руслана Кушнір, начальник фінансового управління РДА Ірина Паламарчук.
Постійною комісією розглянуто та проаналізовано документи щодо передачі міською радою міжбюджетного трансферту районному бюджету для відшкодування витрат, пов»язаних з перевезенням пільгових категорій громадян залізничним та автомобільним транспортом, місце проживання яких зареєстроване на території Лановецької міської ради. За результатами розгляду рекомендовано Лановецькій міській раді самостійно укладати договори із ВСП «Тернопільська дирекція залізничних перевезень» та іншими перевізниками відповідно до визначених законодавством повноважень.